Linteo Baby dětský krém na opruzeniny 75 ml

Garantovaný nákup z Chcipleny.cz

Skladem • 1 varianta80 Kč93 % • 397 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč100 % • 145 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 626 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 106 774 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 591 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu79 Kč97 % • 18 258 recenzíDalší informace
Info v obchodu89 Kč98 % • 2 939 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč99 % • 1 050 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 16 287 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 2 683 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 149 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč91 % • 21 recenzíDalší informace

• Pěkně voní
    • Lehoučký
    • Dobře se vstřebává
    • Jemný
    • Není průhledný, má bílou barvu ale mě osobně to nevadí, my ještě pudrujeme zadeček

Prokládám z Bebanthenovou mastí..
    Oba produkty mám moc ráda.
    Šetrné...Dobře se roztírá...
    Levný a za mě splňuje požadavky na jedničku.
    Určitě doporučuji. SUPER I PŘI POUŽÍVÁNÍ VÍCE PŘÍPRAVKŮ, KDO CHCE KOMBINOVAT...Máme rádi od této značky i vlhčené ubrousky.

Objem
75 ml
100 g

Dětský krém na opruzeniny působí jako účinná prevence před vznikem opruzenin a rychle zklidňuje již vzniklou plenkovou dermatitidu. Složení s obsahem extraktu měsíčku lékařského dokonale pečuje o pokožku a zanechává jí hloubkově a důkladně hydratovanou, zregenerovanou a vyživenou. Přípravek je vhodný od prvního dne života.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Pomohl mi
  • , zakoupeno v sLéky.cz

• velmi účinné

• Pěkně voní
    • Lehoučký
    • Dobře se vstřebává
    • Jemný

Prokládám z Bebanthenovou mastí..
    Oba produkty mám moc ráda.
    Šetrné...Dobře se roztírá...
    Levný a za mě splňuje požadavky na jedničku.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• kvalitní
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Výborný na citlivou pleť,používá syn na lišej pod vousy.

• , zakoupeno v Kojenecké-oblečení

• Spokojenost

• je levný
    • první krém co nás trochu oprudil, raději si připlatím za lepší
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• super cena
  • , zakoupeno v Lékárna Bella

• tento dětský krém na opruzeniny je velice účinný

• , zakoupeno v ESHOPBABY

• kvalitní
    • vůbec nic

Výborná dětská kosmetika pro miminka.
    Super cena.